Історія

Історія Ю.

«Влітку 2012 року у нашої доньки Юлії (ім’я змінено) проявилися порушення розвитку (дитина стала виділятися із загальної маси інших дітей) і наша сім’я вперше зіткнулася з проблемою аутизму. Ми почали шукати можливості, як допомогти дитині. Про програму ранньої соціальної реабілітації дітей від 0 до 7 років «Кенгуру» дізналися з мережі інтернет (спочатку прочитали позитивні відгуки на форумі матусь Запоріжжя, а після зайшли на сайт ЗОГО «Флоренс»).

Нам дуже пощастило, що на нашому шляху зустрілися люди, які щиро хотіли допомогти. Спочатку мене збентежило те, що Програма реабілітації побудована за типом дитячого садка. Я припускала, що доведеться приходити і бути присутньою на заняттях разом з дитиною. Але після того, як донька стала відвідувати Центр, я переконалася, що подібна побудова занять і щоденне перебування в колективі набагато ефективніше окремих вправ, де дитина виконує їх разом з мамою. Заняття для фізичного розвитку, інтелектуальні заняття і музичні заходи – все це в комплексі дає колосальну динаміку в розвитку моєї доньки. Дуже важливим моментом програми є можливість спілкування дитини з іншими дітьми. Моя донька навчилася грати в спільні ігри.

Наша сім’я бажає процвітання Програмі «Кенгуру» ще довгі роки і висловлює щиру подяку всім людям, які брали участь у створенні проекту, за їх розуміння проблеми аутизму і величезну професійну працю, завдяки якій моя донька має можливість розвиватися і спілкуватися з дітьми “, – так висловилася мама Ю. в Книзі відгуків, побажань та пропозицій Програми «Кенгуру».