Слово директора

 

Будь-яку організацію роблять люди. У нашій організації це поєднання цінностей особистих і професійних, любов до людей, відданість справі і незвичайна любов до Батьківщини! Тут немає людей байдужих або тих, що приходять відсидіти певну кількість робочих годин. Характерною рисою організації є молодість! А це – порив душі, жага новаторства, креативність і величезне бажання допомогти людям, особливо дітям. Більшість наших програм і проектів пов’язано саме з дітьми різного віку. І ми їх любимо всіх !!!! Вони всі – наше майбутнє. Щастя – коли ми бачимо радість і надію в очах батьків, сміх і подив у вчителів, інтерес у школярів. Значить, ми не даремно існуємо вже майже 15 років!

Ефективність роботи, в тому числі, визначає великий досвід роботи із зарубіжними фахівцями, які протягом багатьох років навчали і продовжують навчати нас тонкощам професій, а також побудові демократичного і гуманного суспільства.

Особливо хочеться відзначити давніх партнерів – менонітів. Історичне коріння, пацифізм, любов і співчуття до людей допомогли нам в реалізації багатьох програм Центру «Флоренс». Це робота з підлітками групи ризику, з різними залежностями, з горем, з проблемами в родині, тощо. Обопільне бажання допомогти іншим – ключові моменти  плідної взаємодії.

І не менш значущі партнери – німецькі організації, що опікуються дітьми з інвалідність. Постійні консультації, навчання наших фахівців в цих структурах значно поліпшило якість послуг, що надаються.

Людмила Романенкова