Практика студентів

«Допомагати людям – це так чудово! Я зрозуміла, що правильно обрала майбутню професію», – саме такі відгуки студентів на практиці роблять роботу Центру «Флоренс» значущою і потрібною.

На практиці ми завжди намагаємося поєднати навчальні цілі університету і практичні потреби Центру “Флоренс”. Так ми надаємо студентам можливість отримати нові знання та вміння.

Ми намагаємося не тільки продовжувати, але і розширювати співробітництво з вищими навчальними закладами. Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ, факультет соціології та управління ЗНУ, Економіко-правничий коледж ЗНУ, факультет фізвиховання ЗНТУ тощо стали нашими постійними партнерами.

Щорічно зростає кількість студентів, які прийшли до нас на практику. Так, в 2017-2018 уч. р. до нас в організацію прийшло 75 майбутніх соціальних педагогів, соціальних працівників та психологів.

Озираючись назад, можна побачити, як багато вийшло. Ось тільки деякі приклади того, що роблять студенти на практиці:

  • проводять практичні заняття з дітьми з особливими потребами програми «Кенгуру»;
  • допомагають у підготовці методичних матеріалів для занять з дітьми з особливими потребами програми “Кенгуру”;
  • беруть участь в підготовці та проведенні щорічного свята «Світ великих сердець»;
  • працюють з людьми з особливими потребами в Комунарському територіальному центрі;
  • збирають подарунки та гуманітарну допомогу для людей з особливими потребами;
  • розробляють і беруть участь в заняттях для школярів;
  • розробляють рекламні буклети для шкіл;
  • складають довідник організацій, які займаються соціальною роботою в місті Запоріжжя.

З метою розвитку комунікативної і професійної компетентності, формування навичок роботи з особливими категоріями населення для студентів проводяться тренінги.

Кожен студент на практиці – це нові цікаві ідеї та проекти, це ентузіазм і бажання працювати. І ми завжди разом з ними знову відкриваємо нашу професію заново.

Завжди шкода розлучатися, але ми готові бачити наших «колег» знову в якості волонтерів, а в майбутньому, можливо, і співробітників.

no images were found

Фотоальбом