Волонтер

«Я відчув себе потрібним …»

«Я знав, що в нашому місті так багато людей, які потребують допомоги. Але і не підозрював, що є так багато небайдужих людей, які із задоволення хочуть і можуть їм допомогти!» – таке відкриття зробив для себе один з волонтерів, що прийшов до нас в Центр.

Зібрати іграшки для дітей з особливими потребами? Пограти в футбол з хлопцями зі спеціалізованої школи? Допомогти організувати міське свято? Розробити і прочитати лекцію для співробітників соціальних служб? Запропонувати свій власний проект?

Це і багато іншого з радістю роблять в нашому Центрі люди з гордим ім’ям Волонтери. І кожному знаходиться робота.
З моменту заснування Центр «Флоренс» був відкритий для нових людям, ідей, безкорисливої ​​допомоги. І цю політику ми намагаємося підтримувати досі.

«Я кожен день спостерігаю з вікна, як до вас приходять діти», – на порозі нашого Центру стояла жінка років 30, – «я ще не знаю, чим можу вам допомогти, але дуже б хотілось». Так у нас з’явився волонтер, який вніс значну допомогу в підготовці свята «Світ великих сердець».

Щорічно ми знайомимось з новими людьми, які стають нашими друзями і колегами. В середньому, в наших програмах беруть участь від 10 до 50 волонтерів. Так, наприклад, щорічно в святі «Світ великих сердець» задіяно понад 70 волонтерів, а щомісяця в школі соціальної реабілітації проводили спортивні заходи 7-10 волонтерів.

Хтось знаходить нових друзів, хтось відчуває себе потрібним, хтось отримує нові знання і вміння – мотиви волонтерської діяльності у всіх різні. Але результат такої діяльності один – безцінна допомога іншим людям.

Ми вдячні всім волонтерам, які випадково або спеціально виявилися в нашому Центрі. З нетерпінням чекаємо зустрічей в новому році.

Програма діє з 2006 року. Наші двері завжди відкриті!